Область

Район

Населенный пункт  
 
СПИСОК
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

Ресторан Аквариус, Брюховичи: отзывы, фото, цены, адрес, телефон.

Печатать
Ресторан Аквариус, Брюховичи
 
Ресторан Аквариус, Брюховичи
Координаты: 49°54'10.8''N, 23°56'33''E
 
Адрес: c. Брюховичи, ул. Макаренко, 6
+38 (032) 234-73-33
Работает: 9:00-24:00
Порядок цен:
 
Схема проезда Добавить в избранное
Показать на карте Добавить в маршрут
 
рейтинг: 10
голосов: 2
5  
Отзывы
ФОТО
Ресторан Аквариус, Брюховичи
Ресторан Аквариус, Брюховичи
Ресторан Аквариус, Брюховичи
Ресторан Аквариус, Брюховичи

Добавить фото
ОПИСАНИЕ РЕСТОРАНА "АКВАРИУС"
Гостиничный ресторан комплекса "Аквариус" расположен в полуподвальном помещении, выдержан в австрийско-скандинавском стиле. Интерьеры в дереве, камне и кованном металле.

Два небольших зала, в т.ч. с действующим камином. Летняя площадка, оформленная резными деревянными скульптурами.

Домашняя украинская кухня. На религиозные праздники готовят традиционные праздничные блюда.

Невысокий профессионализм обслуживания компенсирован доброжелательностью персонала и атмосферой домашнего уюта.
Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию
Все рестораны Брюховичи: 2 Аквариус в отчетах: 1

ОТЗЫВЫ РЕСТОРАН "АКВАРИУС"

 
 
Добавить отзыв

Гость
 
28 мая 2018 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
26 травня 2018 року я святкував свій День народження в цьому ресторані... Хочу подякувати всьому персоналу даного закладу,  які створили мені це свято... Дуже смачна і оригінальна кухня, добре обслуговування дівчатами-офіціантками (не дивлячись на те, що було два банкети)... Затишна атмосфера гарно прикрашеного залу... Адміністрація ресторану враховує всі побажання, завжди йде на зустріч клієнту... Хочу також відмітити приємний музичний супровід банкету... Дуже раджу всім цей заклад, а працівникам бажаю здоров'я, успіх, добрих і вдячних клієнтів...
 

Пользователь
Отзывов: 1
 
24 ноября 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Були в  ресторанчику двічі і прийдемо ще- насправді дивно чути такий відгук(яким був попередній). персонал навіть дуже  уважний - з першого ж контакту очима до нас підходили, в меню і стравах обізнані всі офіціанти,все приносили вчасно. на рахунок страв - то все дуже смачне, рекомендуємо!
 

Гость
 
28 сентября 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Доброго дня! Я, Ми взагалі НЕ задоволені цим закладом ! Ресторан  Акваріус що у Брюховичах лише з вигляду трішки привабливий а всередині жахливі працівники-власники як нам потім і сказали , нас обслуговували дівчата , але не рівень взагалі, страви деякі смачні але подавали не те про що так розкішно розповідали!!! Коли були там на святі то ми звісно мали деякі свої продукти от і ці продукти нам не дорізали , не додали , просили одне а зробили інше!!! Що не додали то звісно лишили у себе!!! А в рахунок  додали інші цифри ніж домовлялись!!! Музика там жахлива !!! ВЛАСНИКИ ХАМИ!!!! Не вміють вести бізнес і спілкуватись з клієнтами!!!  Там не буваємо більше і НЕ РЕКОМЕНДУЄМО #РЕСТОРАН #АКВАРІУС!  Туди максимум на каву!
 

Пользователь
Отзывов: 1
 
19 августа 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
А ми надзвичайно задоволені закладом! . Номери чисті, дуже подобається їх інтерєр, який тільки підкреслює статус ЕКО. З обслюговуванням теж конфілікту не виникало, завжли була вчасна і приємна відповідь, там завжди панує приємна затишна атмосфера, до якої хочеться повернутись ще раз!
 

Гость
 
19 июля 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Мали дуже неприємну ситуацію з цим рестораном. Вирішили з чоловіком відсвяткувати нашу річницю у цьому закладі. Подзвонили запитали чи можна забронювати столик на суботу, нам жіночка з дуже пиємним голосом відповіла що бронювати не треба, "приїдете і виберете де вам буде зручно сидіти. Коли у нас святкують весілля то ми закриваємо ресторан від інших відвідувачів, але у цю суботу буде тільки маленька розписка і буде багато вільних столиків, обов'язково приїжджайте!". От ми і поїхали. Заходимо запитуємо чи можна тут у вас присісти повечеряти (місця сравді повно) а нам кажуть "ой ні, у нас сьогодні 3 бенкети, хіба почекаєте з годинку". Ми трохи шокувались такою відповіддю але так як не поспішали, а територія там гарна то погодились почекати. Після того офіційантка у нас взяла замовлення і за хвилин 15 сказала, що чекати треба буде більше ніж 2 години і що краще все таки нам поїхати.....! Отакої! Наполягати не хотілось, коли отак от вказують на двері, при тому що ми ж все наче правильно зробили: подзвонили попередньо, зробили спробу бронювання столика, а тут нас спочатку ласкаво запросили, а потім отак от відверто відмовились обслуговувати... Звісно, що ми туди більше не поїдем і радити нікому не будем!