Область

Район

Населенный пункт  
 
СПИСОК
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 
Главная / Рестораны  / Львовская / Пустомытовский / Гамалиевка /  Хата воеводы (Древний Град)

Ресторан Хата воеводы (Древний Град), Гамалиевка: отзывы, фото, цены, адрес, телефон.

Печатать
Ресторан Хата воеводы (Древний Град), Гамалиевка
Ресторан Хата воеводы (Древний Град), Гамалиевка
Координаты: 49°53'39''N, 24°7'27''E
 
Адрес: с. Гамалиевка Пустомытовского р-на
+38 (032) 235-10-10
Парк-готель "Древній Град" - Ресторан
Порядок цен:
 
Схема проезда Добавить в избранное
Показать на карте Добавить в маршрут
 
рейтинг: 0
голосов: 0
3  
Отзывы
ФОТО
Ресторан Хата воеводы (Древний Град), Гамалиевка
Ресторан Хата воеводы (Древний Град), Гамалиевка
Ресторан Хата воеводы (Древний Град), Гамалиевка
Ресторан Хата воеводы (Древний Град), Гамалиевка
Ресторан Хата воеводы (Древний Град), Гамалиевка
Ресторан Хата воеводы (Древний Град), Гамалиевка

Добавить фото
ОПИСАНИЕ РЕСТОРАНА "ХАТА ВОЕВОДЫ (ДРЕВНИЙ ГРАД)"

Ресторан "Хата воеводы" парк-отеля "Древний Град" расположен в лесной роще на подъезде ко Львову со стороны Ровно. Комплекс "Древний Град" стилизован под средневековую оборонную архитектуру. Красиво оформленная территория, интерьеры в грубом дереве. Кованые подсвечники, мебель ручной работы, разнообразная фактура дерева делают интерьер теплым и уютным. 

Основной зал ресторана "Хата воеводы" рассчитан на 140 мест, он имеет два этажа и разделен на несколько обособленных зон, что позволяет проводить банкеты и презентации. Имеется VIP-зал, оформленный в стиле шатра. Это почти княжеские покои, с широкими лавками и множеством подушек. Также к вашим услугам летняя площадка с беседками.

Ресторанная кухня парк-отеля "Древний Град" возрождает забытые рецепты древнеукраинской кухни. В меню ресторана "Хата воеводы" много блюд из мяса и живой рыбы, приготовленных на мангале. Можно выбрать рыбу из аквариума.

Гостиничные номера, конференц-сервис.

Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию
Все рестораны Гамалиевка: 2 Хата воеводы (Древний Град) в отчетах: 0

ОТЗЫВЫ РЕСТОРАН "ХАТА ВОЕВОДЫ (ДРЕВНИЙ ГРАД)"

 
 

Гость
 
28 августа 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Після 3-х недільної подорожі Європою на шляху до Києва зупинились в Древньому Граді. Вирішили повечеряти. І дуже сумно, що перші враження від батьківщини були зіпсовані жахливим обслуговуванням. 1. Раджу офіціанту навіть на "безглузді" запитання відповідати вічливо, а не "по-дружбанські". Замовила Салат Цезарю з лососем, це ж класика. Як можна його було зіпсувати? Кусочок риби 1 см на 1 см довжиною 3 см був поламаний на дві частини, ніби його хтось гриз. Сухий, немов лежав уже місяці і чекав своєї долі. Мені особисто, було б соромно такий салат виносити. Я його не коштувала. Капуста пекінська, хоча потім адміністратор запевняла, що айсберг. Все в соусі схожому на майонез. Зате зверху не пожаліли петрушки. 2. Офіціант відразу покликав адміністратора, хоча б спробував якось залагодити. 3. Раджу власникам або hr навчити адміністратора своїм обов'язкам. Прийти і вічливо сказати, що впевнені в свіжості продуктів - це добре. Але головна ціль, задовільнити клієнта та вирішити конфлікт. А просто забрати салат та включити його до рахунку. Смачного вам. Якщо так заробляєте гроші. То "шикарна" політика закладу. Не в салаті справа, а у відношенні. Як можна таке готувати, як можна таке виносити клієнту, і як можна спокійно брати гроші за страву, до якої не доторкнулися?
 

Гость
 
25 июля 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
кухня древній град

Замовили в ресторані тушкованого коропа з картоплею і овочами в запечених в горщику і з дитячого меню котлету з яловичини з домашніми макаронами. Одним словом жах. Короп смердить неймовірно і дуже кислий, котлета неймовірно гостра. На наше звернення вийшов шеф-повар і відповів,що в них все свіженьке, а коропа перед тим замариновують у білому сухому вині (може це десь варто вказувати???) і воно дає кислинку і запах. Це їсти не можливо. Даремно викинули гроші. За горщик з якого з'їли 4 картоплини 90 грн. А від котлети,яку замість дитини з'їла досі в горлі пече і камінь у шлунку. До речі, за сусіднім столиком для дитини замовляли таку ж страву і її гостреньку і жарену їв також батько. Залишились одні негативні враження!!!!!!!!!
 

Гость
 
28 декабря 2013 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Заїжали сюди пообідати. Недалеко працюємо. Персонал хамовитий -- очі закочують, порадити не вміють і т.д. Ну але так,як вже приїхали, то замовили обід - салат та борщ. Салат зїли і тут приносять борщ, взяла в рот першу ложку і обімліла, з того що в роті щось дуже гостре - швидко виплюнула і о жах - це був, не повірите, канцелярський гвоздик, яким вони, як ми потім вияснили кріплять замовлення. Коли ми покликали адміністратора він хіба нам нахамив, приніс липову книгу відгуків в якому було 2 відгука за 2010 рік негативних, сказав ну ладно зробимо вам знижку, на що ми категорично відмовились, потім поспішно почав кудись дзвонити і фоткати номер нашої машини. Ми загалом все розуміє, бо всяке буває, але так себе поводити це не витримує ніякої критики - звичайне повне і безповоротне хамство, тому нікому сюди не раджу їхати.