Область

Район

Населенный пункт  
 
СПИСОК
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

Ресторан Аквариус, Брюховичи: отзывы, фото, цены, адрес, телефон.

Печатать
Ресторан Аквариус, Брюховичи
 
Ресторан Аквариус, Брюховичи
Координаты: 49°54'10.8''N, 23°56'33''E
 
Адрес: c. Брюховичи, ул. Макаренко, 6
+38 (032) 234-73-33
Работает: 9:00-24:00
Порядок цен:
 
Схема проезда Добавить в избранное
Показать на карте Добавить в маршрут
 
рейтинг: 10
голосов: 2
4  
Отзывы
ФОТО
Ресторан Аквариус, Брюховичи
Ресторан Аквариус, Брюховичи
Ресторан Аквариус, Брюховичи
Ресторан Аквариус, Брюховичи

Добавить фото
ОПИСАНИЕ РЕСТОРАНА "АКВАРИУС"
Гостиничный ресторан комплекса "Аквариус" расположен в полуподвальном помещении, выдержан в австрийско-скандинавском стиле. Интерьеры в дереве, камне и кованном металле.

Два небольших зала, в т.ч. с действующим камином. Летняя площадка, оформленная резными деревянными скульптурами.

Домашняя украинская кухня. На религиозные праздники готовят традиционные праздничные блюда.

Невысокий профессионализм обслуживания компенсирован доброжелательностью персонала и атмосферой домашнего уюта.
Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию
Все рестораны Брюховичи: 2 Аквариус в отчетах: 1

ОТЗЫВЫ РЕСТОРАН "АКВАРИУС"

 
 
Добавить отзыв

Пользователь
Отзывов: 1
 
24 ноября 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Були в  ресторанчику двічі і прийдемо ще- насправді дивно чути такий відгук(яким був попередній). персонал навіть дуже  уважний - з першого ж контакту очима до нас підходили, в меню і стравах обізнані всі офіціанти,все приносили вчасно. на рахунок страв - то все дуже смачне, рекомендуємо!
 

Гость
 
28 сентября 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Доброго дня! Я, Ми взагалі НЕ задоволені цим закладом ! Ресторан  Акваріус що у Брюховичах лише з вигляду трішки привабливий а всередині жахливі працівники-власники як нам потім і сказали , нас обслуговували дівчата , але не рівень взагалі, страви деякі смачні але подавали не те про що так розкішно розповідали!!! Коли були там на святі то ми звісно мали деякі свої продукти от і ці продукти нам не дорізали , не додали , просили одне а зробили інше!!! Що не додали то звісно лишили у себе!!! А в рахунок  додали інші цифри ніж домовлялись!!! Музика там жахлива !!! ВЛАСНИКИ ХАМИ!!!! Не вміють вести бізнес і спілкуватись з клієнтами!!!  Там не буваємо більше і НЕ РЕКОМЕНДУЄМО #РЕСТОРАН #АКВАРІУС!  Туди максимум на каву!
 

Пользователь
Отзывов: 1
 
19 августа 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
А ми надзвичайно задоволені закладом! . Номери чисті, дуже подобається їх інтерєр, який тільки підкреслює статус ЕКО. З обслюговуванням теж конфілікту не виникало, завжли була вчасна і приємна відповідь, там завжди панує приємна затишна атмосфера, до якої хочеться повернутись ще раз!
 

Гость
 
19 июля 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Мали дуже неприємну ситуацію з цим рестораном. Вирішили з чоловіком відсвяткувати нашу річницю у цьому закладі. Подзвонили запитали чи можна забронювати столик на суботу, нам жіночка з дуже пиємним голосом відповіла що бронювати не треба, "приїдете і виберете де вам буде зручно сидіти. Коли у нас святкують весілля то ми закриваємо ресторан від інших відвідувачів, але у цю суботу буде тільки маленька розписка і буде багато вільних столиків, обов'язково приїжджайте!". От ми і поїхали. Заходимо запитуємо чи можна тут у вас присісти повечеряти (місця сравді повно) а нам кажуть "ой ні, у нас сьогодні 3 бенкети, хіба почекаєте з годинку". Ми трохи шокувались такою відповіддю але так як не поспішали, а територія там гарна то погодились почекати. Після того офіційантка у нас взяла замовлення і за хвилин 15 сказала, що чекати треба буде більше ніж 2 години і що краще все таки нам поїхати.....! Отакої! Наполягати не хотілось, коли отак от вказують на двері, при тому що ми ж все наче правильно зробили: подзвонили попередньо, зробили спробу бронювання столика, а тут нас спочатку ласкаво запросили, а потім отак от відверто відмовились обслуговувати... Звісно, що ми туди більше не поїдем і радити нікому не будем!