Область

Район

Населенный пункт  
 
СПИСОК
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

Кафе Мануфактура, Ивано-Франковск: отзывы, фото, цены, адрес, телефон.

Печатать
Кафе Мануфактура, Ивано-Франковск
Ресторан Мануфактура, Ивано-Франковск
Координаты: 48°55'15.78''N, 24°42'42.73''E
 
Адрес: г. Ивано-Франковск, пл. Мицкевича, 6
+38 (093) 346-92-06
Работает: 9:00-23:00 (Сб, Вс - с 10:00)
Кафе Manufactura, Ивано-Франковск
Порядок цен:
 
Схема проезда Добавить в избранное
Показать на карте Добавить в маршрут
 
рейтинг: 10
голосов: 1
9  
Отзывы
ФОТО
Ресторан Мануфактура, Ивано-Франковск
Ресторан Мануфактура, Ивано-Франковск
Ресторан Мануфактура, Ивано-Франковск
Ресторан Мануфактура, Ивано-Франковск
Ресторан Мануфактура, Ивано-Франковск
Ресторан Мануфактура, Ивано-Франковск

Добавить фото
ОПИСАНИЕ КАФЕ "МАНУФАКТУРА"

Семейное кафе "Мануфактура" (Manufactura) в Ивано-Франковске - первый проект сети "23 ресторана". Расположено в центре города, на полощади Адама Мицкевича. Пока взрослые отдыхают, детям здесь предлагают карандаши, бумагу и пазлы.

Зал на 40 мест. В интерьере царят натуральные материалы и пастельно-соломенные тона. Декор составляют бутылки разных форма, книги на полках и множество игрушек ручной работы.

Европейская кухня, ежедневно новый суп дня. Главная фишка заведения - горячие гофры, бельгийские вафли, которых тут более 20 видов. Карпатский чай. Бочковое пиво "Панское", сваренное на одной из новых ивано-франковских пивоварен.

Фоновая музыка - джаз, блюз, этно.

Рядом с "Мануфактурой" работает летнее кафе "Веранда".

Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию
Все рестораны Ивано-Франковск: 41 Мануфактура в отчетах: 0

ОТЗЫВЫ КАФЕ "МАНУФАКТУРА"

 
 
Добавить отзыв

Гость
 
29 июня 2018 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Неперевершений заклад і надзвичайно смачні гофри )) хотіла би дізнатись рецепт тіста,чи це таємниця? ??
 

Гость
 
16 марта 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Алина, мабуть вашим гостям потрібно приходити у ваше кафе з камерами,щоб ви нарешті отримали підтвердження, мені теж дуже прикро, що працівниця вашого кафе, пані Ірина так і не спромоглася висловити своє вибачення, а керівництво закладу так старанно захищає ганебну поведінку своєї незамінної працівниці, єдине що можу сказати, її дії залишаться виключно на її сумлінні і все в цьому світі має ефект бумерангу
 

Гость
 
16 марта 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Юлія, вітаю! Мене звати Аліна Токмиленко, я є співвласницею кафе Мануфактура і саме зі мною ви говорили по телефону, після того, як керівник Мануфактури Віра Третяк - повідомила про ситуацію мені. По-перше мені дійсно прикро, що ми викликали в вас негативні емоції і впевнена, що на це є причина. Але провівши розмову з командою Мануфактури, які працювали в цю зміну, менеджером зміни - я не отримала підтвердження вашим словам, і так, я схиляюсь вірити своїм людям в даній ситуації. До нас в Мануфактуру приходить різні гості і ми не ділимо людей ні за расовою ознакою ні за сексуальною орієнтацією ні за фізичними особливостями. Впевнена, що був подразник і щось викликало цей негатив, але дійсно тут не справа в расовій дискримінації чи в не повазі до вас та вашого/нашого гостя. При розмові з вами ви не захотіли вислухати мене і не сприяли вирішенню ситуації. Ще раз прошу вибачення за здобуті негативні враження.
Аліна Токмиленко
«23 ресторани»
050-721-64-09
alina@23.uaTo: Гость
 

Гость
 
14 марта 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Ввічливість працівників закладу «Мануфактура», або що насправді вони думають про своїх відвідувачів
Так само як обличчям кожного дому є його хазяйка, яка створює затишок в оселі, так само обличчям кожного закладу є його персонал. Побачити реальне обличчя кафе «Мануфактура» і відчути всю гостеприїмність працівників  даного кафе мені довелося на міжнародний жіночий день 8 березня 2016 року. Ми з моїм молодим чоловіком зайшли випити кави у затишному з першого погляду кафе. Мій хлопець громадянин Південної Кореї, тому спілкуємося ми виключно англійською і корейською мовами. До нашого столика підійшла приємна дівчинка Ірина. Посміхнулася і попросила зробити замовлення українською мовою. Що вразило? Нам не запропонували меню англійською мовою і навіть не намагалися говорити з гостем з іноземної держави на англійській мові. Але як виявилося пізніше, неграмотність працівників кафе «Мануфактура» – це найменша проблема даного закладу, який позиціонує себе як дослівно:… маленьке європейське кафе в центрі Франківська… хм єдине, що в цих словах правда – це маленьке і дійсно в центрі Івано-Франківська. Нам принесли наше замовлення, на цьому вся приємність закінчилась. Повернувшись з вбиральні мій хлопець сказав , що це не хороше кафе і забажав покинуту даний заклад. Перше, що спало на думку, можливо, він побачив бруд або недбале ставлення до гігієни  в працівників закладу.  На всі мої прохання розповісти в чому ж причина, відповідав, що скаже на вулиці.
Після  того як ми покинули даний заклад, він зізнався, що випадково побачив, як приємна дівчинка Ірина глузувала з його розрізу очей, показуючи на своєму обличчі іншому працівникові даного кафе. Обидва весело проводили час насміхаючись над іншою людиною. Це звісно неймовірно розізлило і обурило мене, тому я повернулася і попросила книгу скарг. Працівниця Ірина поцікавилася в чому причина, я їй пояснила, що така поведінка для працівників закладу європейського рівня в туристичному місті, яким є Івано-Франківськ є недоречною і не відповідає жодним правилам етики і моралі. На що отримала відповідь я такого не робила. Виходить, що моєму хлопцеві привиділося?
Так і не дочекавшись дзвінка від керівництва кафе, я зателефонувала сама і поцікавилася в директора чи читають книгу скарг. Так читаємо але маємо право дати офіційну відповідь упродовж 10 днів. Шановні панове власники, до вашого відома, у будь-якому європейському кафе, до якого ви так уперто відносите Мануфактуру, в той же день керівник закладу, як мінімум би передзвонив гостям і поцікавився. Натомість після мого дзвінка мені сказали , що відповідь дадуть через день. Наступного дня мені дійсно пере телефонували, і сказали що з'ясували ситуацію і хотіли б зустрітися, але працівниця Ірина тяжко захворіла тому не може бути присутня. Я відповіла, що почекаю до наступного понеділка, оскільки хочу насамперед, щоб вона перепросила мого молодого чоловіка.
Цього понеділка мені знову пере телефонували і сказали, що хочуть вибачитися але вибачитись може директор і навіть один з співвласників, але аж ніяк не пані Ірина. Шановні ПРАЦІВНИКИ КАФЕ МАНУФАКТУРА, обслуговуючий персонал, директора, співвласники, в мені ще жевріє надія, що всі ми незважаючи від посади, статусу і кольору шкіри, перш за все, всі ми люди. І такі прості слова, як “прошу вибачення” може сказати кожен, звісно, якщо він дійсно жалкує про свою поведінку. Судячи з усього панна Ірина не жалкує і не відчуває своєї провини. Не жалкують і власники, просто хочуть погасити конфлікт.
Звісно кожен сам для себе вибирає заклад який відвідувати і коло осіб з якими спілкуватися.Але погодьтеся всі, приємного мало відпочивати в кафе, працівники якого можуть дозволити собі глузувати над вами. Озирніться! Може в цей самий момент вони насміхаються над вами, за стінкою ж нічого не видно
 

Гость
 
17 октября 2013 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Вчора мною було заброньовано столик і попереджено, що для діток, сьогодні ми прийшли із спізнення 10хв., так, це нам не в плюс, але хто має дітей, то зрозуміє для віку: 1, 3, 8 і 9- це не так просто, ми прийшли, все наглуш зайнято, нам замість запропонувати місце, без доброго дня звинуватили у спізненні, а тоді запропонували знайти місце на 8 чоловік... Мені не сподобалось, бо ми попередили...
 

Гость
 
17 октября 2013 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Добрі гофри (уточнюю-солодкі), бо коли подали гофру з куркою і овочами: гофра тепла, курка з овочами щойно з холодильника і жижа-соус не те щоб просто холодна, а жир аж позбирався комками... Рекомендую і начинку розігрівати!
 

Пользователь
Отзывов: 5
 
30 марта 2013 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Місце класне і затишне. Знаю особисто власників - люди як і персонал стараються для відвідувачів. Мінус - чоловіку тут наїстися важко (суджу по собі).
 

Пользователь
Отзывов: 7
 
17 февраля 2013 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Очень красивый интерьер. Безумно вкусные гофры, но болеше всего, из тех что удалось попробовать, впечатлила шоколодно-ореховая и с красной рыбой и кунжутом (очень пришлась по вкусу, особенно под пиво). Ненавязчивое обслуживание, вкусная и красиво поданая еда, уютная обстановка оставили в нашей и памяти наших деток лишь приятные воспоминания об Ивано-Франковске, несмотря на дождивую и ветренную погоду ))))
 

Гость
 
8 января 2013 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Гофри із бананом у них - шедеврально смачні! Куштувала вперше і усім рекомендую!)