Область

Район

Населенный пункт  
 
СПИСОК
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск: фото, история, адрес, отзывы

Печатать
Аквапарк Цунами
развлекательный комплекс, 2010 г.
Достопримечательность Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск
Координаты: 48°54'4''N, 24°40'56''E
 
Адрес: г. Ивано-Франковск, ул. Довженко, 29
+38 (0342) 71-40-60, 71-40-61, 71-40-62
Работает: 10:00-22:30 (Сб, Вс - с 9:00)
Аквапарк Цунамі, Івано-Франківськ
Схема проезда Добавить в избранное
Показать на карте Добавить в маршрут
 
рейтинг: 10
голосов: 1
14  
Отзывы
ФОТО
Достопримечательность Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск
Достопримечательность Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск
Достопримечательность Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск

Добавить фото
ОПИСАНИЕ РАЗВЛЕКАТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСА АКВАПАРК ЦУНАМИ
Аквапарк "Цунами" в Ивано-Франковске считается одним из крупнейших в Украине. Его площадь составляет 6 тыс. кв. м. Одновременно он может принять до 500 человек. Всего в аквапарке "Цунами" 6 бассейнов и 12 горок, а также джакузи, солярий, сауна, массажный кабинет, фитнес-центр. Один из бассейнов глубиной 12,5 м предназначен для занятий дайвингом. Из центрального бассейна в помещении можно выплыть наружу в 30-метровый бассейн с четырьмя дорожками и подогревом воды, который работает круглогодично на открытом воздухе. Кроме аквапарка, в спортивно-развлекательный комплекс "Цунами" также входит ледовая арена, ресторан, гостиница.
Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию

Все достопримечательности Ивано-Франковск: 21 Аквапарк Цунами в отчетах: 0

ОТЗЫВЫ АКВАПАРК ЦУНАМИ

 
 
Добавить отзыв

Гость
 
29 августа 2019 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Були проіздом декілька днів в Івано-Франківську,дитина захотіла в аквапарк,пішли в "Цунамі",місце жахливе,антисанітарія повна,дуже брудно,персонал хамить,ми заплатили за дві години,чека нам не дали,вода була холодна і брудна,я тільки зайшла вироздягальню,вже хотіла вийти,там не мае що робити,ми вийшли,але грощі нам ніхто не збирався повертати,раджу всім перш ніж оплачувати,попросити чи можна зайти і подивитися на умови,поки я говорила з касиром,зайшла пара,заплатила в теж повернулися за 10 хв,але персонал хамить і гроші не повертае
 

Гость
 
26 июля 2019 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Вода ледяная, аттракционы не работают, вместо надувных кругов люди съезжают с горок на каких-то драных ковриках, только в одном детском бассейне хорошая вода. Но главный минус – это плохая очистка, видимо в воде завелись бактерии, от которых люди травятся, жуткая рвота и отравление после аквапарка Цунами!!!!
 

Гость
 
11 марта 2017 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
персонал хамить,дорого ,холодно,брудно!Обманюють на касі тільки щоб ви витратили більше грошей...в запасі мають дядька Анатолія Мирославовича який на будь яке ваше зауваження нахамить або й пошле куди подалі...не рекомедую.
 

Гость
 
20 августа 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Відвіділа сьогодні цей ужасний заклад буду заказувати десятого туди не ходити, перше, хлоркі в басейнах так влито шо пекло очі і ніс, в джакузі такій кіпяток шо не можливо було засунути ногу, плитка усюди слизькі не предспособлені для цього закладу, в одному місці де була проблема з плиткою прикрили ковриком я на тому місці взувалась запорола пальцем об ту плитку і забила осколкі кафельної плиткі в палець, після цього «чудового відпочинку» відвідала трампунк, одним словом за такі ціни, воно того не вартує, але не суть в грошах, а треба подбати про своє здоров'я та безпеку своїх дітей. ЦЕ НЕ МОЖНА НАЗВАТИ ВІДПОЧИНКОМ.
 

Гость
 
23 марта 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Кажется, что эти отзывы до задницы владельцам аквапарка. У меня уйма плохих впечатлений: грязно, в детском бассейне вода холодная, не работает серфинг и волны, вода то горячая то холодная в душе - ребенка невозможно помыть. Нашему ребенку годик, пока переодели, прошло 20 мин сверх лимита, заплатили 120 грн. Грустный - Ну очень не при
Подробнее: <ссылка удалена модератором>
 

Гость
 
16 января 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Жахливе місце. Дивуюсь, чому його не закрили досі.
Дружина з дітьми серед тижня, у четвер, пішли в аквапарк. Напередодні подивились в інтернеті на їх сайті розклад роботи, ознайомились з цінами. Трохи "прибалділи" від рівня тих цін, але ж діти просилися... Прикинули грошенята й пішли. На вході в цю контужену контору дівчина-рецепціоністка запросила за купання значно більшу суму, ніж та, яка очікувалась. На німе здивування в очах дружини завчено віповіла: - "сьогодні працюємо за тарифом вихідного дня".
- Перепрошую, а з якого переляку, сьогодні ж четвер? - перепитує дружина.
- Ну і що, що четвер... Сьогодні 14 січня, іменини Василя, ви що не в курсє?
- Непонимающий?
На логічний довід про те, що на їхньому ж сайті написано про тарифи на буденні й вихідні дні й жодного слова про святкові дні, а тим паче - неофіційні й релігійні свята відповідь було прониклива: - " не хочете - не йдіть".
Ось так, панове, будьте готові до того, що вас намахають прямо на вході.
 

Гость
 
22 марта 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Я була там не один раз просто ужас відклейіні пластері плавають у басейнах обслуговуваня ужас! Я б не радила туди ходити.
 

Гость
 
25 февраля 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Це жах, а не аквапарк! Сходив перший і останній раз в цю "шарашкіну кантору". Душові, де вода розбризкується на 3 метри навкруги і не можна регулювати температуру! Фени, що перегріваються і не працюють!(з 6-ти 2 працюють,але перегріваються) Пусті басейни, непрацюючі горки (((. Персонал хамський, таке враження, що не ти заплатив гроші, а вони тобі. За безпекою ЗОВСІМ ніхто не слідкує - інструктори граються в телефони і ні на що не звертають уваги! Найсильніше враження - коли в один момент виявилось, що всі горки відключені...хоч бери і йди додому. Час знаходження в приміщенні при одяганні, роздяганні, пошуку персоналу, щоб включили хоч якусь гірку ВХОДИТЬ у ваш оплачений.
 

Гость
 
22 сентября 2014 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Як в аквапарку так і в кафе повна антисанітарія, грязь, павутина, оббивка дивану порвана( аж встидно), але персонал і деректорку це зовсім нецікавить ім головне щоб ви за іду заплатили, а те що порожні тарілки і використані салфетки ми самі прибирали то ім до лампочки! А офіціант Назар - тормоз...! В забігайлівці на вокзалі краще обслуговування і атмосфера, ніж в Цунамі! Це просто жах! Треба щоб Фреймут приіхала і показала, що там у них на кухні твориться!!!
 

Гость
 
21 сентября 2014 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Обслуговування в кафе жахливе...! Персонал некваліфікований, невстигали вчасно подати страви, довелось дуже довго чекати на замовлення,а офіціанти кожного разу казали, що ще 15 хв. Ціни високі, а сервісу ніякого. Я була про цунамі кращоі думки, але відвідавши його остаточно розчарувалась. Більше туди непіду і нікому нераджу!!!