Область

Район

Населенный пункт  
 
СПИСОК
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск: фото, история, адрес, отзывы

Печатать
Аквапарк Цунами
развлекательный комплекс, 2010 г.
Достопримечательность Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск
Координаты: 48°54'4''N, 24°40'56''E
 
Адрес: г. Ивано-Франковск, ул. Довженко, 29
+38 (0342) 71-40-60, 71-40-61, 71-40-62
Работает: 10:00-22:30 (Сб, Вс - с 9:00)
Аквапарк Цунамі, Івано-Франківськ
Схема проезда Добавить в избранное
Показать на карте Добавить в маршрут
 
рейтинг: 10
голосов: 1
12  
Отзывы
ФОТО
Достопримечательность Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск
Достопримечательность Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск
Достопримечательность Аквапарк Цунами, Ивано-Франковск

Добавить фото
ОПИСАНИЕ РАЗВЛЕКАТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСА АКВАПАРК ЦУНАМИ
Аквапарк "Цунами" в Ивано-Франковске считается одним из крупнейших в Украине. Его площадь составляет 6 тыс. кв. м. Одновременно он может принять до 500 человек. Всего в аквапарке "Цунами" 6 бассейнов и 12 горок, а также джакузи, солярий, сауна, массажный кабинет, фитнес-центр. Один из бассейнов глубиной 12,5 м предназначен для занятий дайвингом. Из центрального бассейна в помещении можно выплыть наружу в 30-метровый бассейн с четырьмя дорожками и подогревом воды, который работает круглогодично на открытом воздухе. Кроме аквапарка, в спортивно-развлекательный комплекс "Цунами" также входит ледовая арена, ресторан, гостиница.
Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию

Все достопримечательности Ивано-Франковск: 21 Аквапарк Цунами в отчетах: 0

ОТЗЫВЫ АКВАПАРК ЦУНАМИ

 
 
Добавить отзыв

Гость
 
11 марта 2017 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
персонал хамить,дорого ,холодно,брудно!Обманюють на касі тільки щоб ви витратили більше грошей...в запасі мають дядька Анатолія Мирославовича який на будь яке ваше зауваження нахамить або й пошле куди подалі...не рекомедую.
 

Гость
 
20 августа 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Відвіділа сьогодні цей ужасний заклад буду заказувати десятого туди не ходити, перше, хлоркі в басейнах так влито шо пекло очі і ніс, в джакузі такій кіпяток шо не можливо було засунути ногу, плитка усюди слизькі не предспособлені для цього закладу, в одному місці де була проблема з плиткою прикрили ковриком я на тому місці взувалась запорола пальцем об ту плитку і забила осколкі кафельної плиткі в палець, після цього «чудового відпочинку» відвідала трампунк, одним словом за такі ціни, воно того не вартує, але не суть в грошах, а треба подбати про своє здоров'я та безпеку своїх дітей. ЦЕ НЕ МОЖНА НАЗВАТИ ВІДПОЧИНКОМ.
 

Гость
 
23 марта 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Кажется, что эти отзывы до задницы владельцам аквапарка. У меня уйма плохих впечатлений: грязно, в детском бассейне вода холодная, не работает серфинг и волны, вода то горячая то холодная в душе - ребенка невозможно помыть. Нашему ребенку годик, пока переодели, прошло 20 мин сверх лимита, заплатили 120 грн. Грустный - Ну очень не при
Подробнее: <ссылка удалена модератором>
 

Гость
 
16 января 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Жахливе місце. Дивуюсь, чому його не закрили досі.
Дружина з дітьми серед тижня, у четвер, пішли в аквапарк. Напередодні подивились в інтернеті на їх сайті розклад роботи, ознайомились з цінами. Трохи "прибалділи" від рівня тих цін, але ж діти просилися... Прикинули грошенята й пішли. На вході в цю контужену контору дівчина-рецепціоністка запросила за купання значно більшу суму, ніж та, яка очікувалась. На німе здивування в очах дружини завчено віповіла: - "сьогодні працюємо за тарифом вихідного дня".
- Перепрошую, а з якого переляку, сьогодні ж четвер? - перепитує дружина.
- Ну і що, що четвер... Сьогодні 14 січня, іменини Василя, ви що не в курсє?
- Непонимающий?
На логічний довід про те, що на їхньому ж сайті написано про тарифи на буденні й вихідні дні й жодного слова про святкові дні, а тим паче - неофіційні й релігійні свята відповідь було прониклива: - " не хочете - не йдіть".
Ось так, панове, будьте готові до того, що вас намахають прямо на вході.
 

Гость
 
22 марта 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Я була там не один раз просто ужас відклейіні пластері плавають у басейнах обслуговуваня ужас! Я б не радила туди ходити.
 

Гость
 
25 февраля 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Це жах, а не аквапарк! Сходив перший і останній раз в цю "шарашкіну кантору". Душові, де вода розбризкується на 3 метри навкруги і не можна регулювати температуру! Фени, що перегріваються і не працюють!(з 6-ти 2 працюють,але перегріваються) Пусті басейни, непрацюючі горки (((. Персонал хамський, таке враження, що не ти заплатив гроші, а вони тобі. За безпекою ЗОВСІМ ніхто не слідкує - інструктори граються в телефони і ні на що не звертають уваги! Найсильніше враження - коли в один момент виявилось, що всі горки відключені...хоч бери і йди додому. Час знаходження в приміщенні при одяганні, роздяганні, пошуку персоналу, щоб включили хоч якусь гірку ВХОДИТЬ у ваш оплачений.
 

Гость
 
22 сентября 2014 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Як в аквапарку так і в кафе повна антисанітарія, грязь, павутина, оббивка дивану порвана( аж встидно), але персонал і деректорку це зовсім нецікавить ім головне щоб ви за іду заплатили, а те що порожні тарілки і використані салфетки ми самі прибирали то ім до лампочки! А офіціант Назар - тормоз...! В забігайлівці на вокзалі краще обслуговування і атмосфера, ніж в Цунамі! Це просто жах! Треба щоб Фреймут приіхала і показала, що там у них на кухні твориться!!!
 

Гость
 
21 сентября 2014 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Обслуговування в кафе жахливе...! Персонал некваліфікований, невстигали вчасно подати страви, довелось дуже довго чекати на замовлення,а офіціанти кожного разу казали, що ще 15 хв. Ціни високі, а сервісу ніякого. Я була про цунамі кращоі думки, але відвідавши його остаточно розчарувалась. Більше туди непіду і нікому нераджу!!!
 

Гость
 
21 августа 2014 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Відпочивали в аквапарку перший раз і отримали багато вражень:як позитивних ,так і негативних. Для початку скажу,що вода була досить чиста,працювали всі гірки ,також залишилися задоволені басейном надворі. В цілому все ніби непогано,але в туалеті надзвичайний бруд(особливо в жіному),з багатьох працюють лише 2, і при цьому в одному з них зламаний бачок. Та найцікавіше чекало попереду: це 2 таргани,яких ми побачили поруч з їжею за обідом. Ще хотілося б попередити про засоби обережності на деяких гірках( з бубликами),потірбно добре триматися , інкаше добряче можна розбити голову, багато бубликів  в аварійному стані, зі зламаними ручками і здуваються. Незважаючи на всі недоліки ми досить добре провели час і залишилися задоволеними.
 

Гость
 
15 августа 2014 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Аквапарк- гавно. Грязь по всюду. В джакузи грязная ванючая пена. Горок нормальных всего 2. Большенство не работает. Повсюду вонь. Раздевалки общая. Важна тоже общая. Общее впечатления атвратительное. Цена большая. Два часа огромная. Были 15.08.14. Можете смело сюда не ехать.


КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ
Все события