Область

Район

Населенный пункт  
 
СПИСОК
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

Комплекс отдыха Лесной, Скоморохи: цены, фото, отзывы, адрес

Печатать
Комплекс отдыха Лесной, Скоморохи
Комплекс отдыха Лесной, Скоморохи
Координаты: 48°54'42.61''N, 25°24'4.95''E
 
Адрес гостиницы: с. Скоморохи Бучачского р-на
+38 (03544) 3-30-07, 3-31-44, 3-30-66, (067) 603-46-61
ЗАТ "Тернопільтурист"
от 60 грн.
Схема проезда Добавить в избранное
Показать на карте Добавить в маршрут
 
рейтинг: 0
голосов: 0
17  
Отзывы
ФОТО
Гостиница Лесной, Скоморохи
Гостиница Лесной, Скоморохи
Гостиница Лесной, Скоморохи
Гостиница Лесной, Скоморохи
Гостиница Лесной, Скоморохи
Гостиница Лесной, Скоморохи
Гостиница Лесной, Скоморохи
Гостиница Лесной, Скоморохи
Гостиница Лесной, Скоморохи
Гостиница Лесной, Скоморохи

Добавить фото

ОПИСАНИЕ ГОСТИНИЦА "ЛЕСНОЙ"

Общая информация:  Комплекс отдыха "Лесной" (ЗАО "Тернопольтурист") расположен в лесу на берегу р. Стрипа (25 км от Бучача). Собственное озеро с пляжем. 3 двухэтажных корпуса блочного типа. Функционирует круглогодично. Организация активного отдыха: походы в лес, сплавы по Днестру и др.
Номера:  Одно-, двух-, трех- и четырехместные номера, рассчитанные на прием одновременно до 360 человек. Летом может увеличить количество отдыхающих за счет размещения в летних домиках, которые состоят из 8 комнат блочного типа по 4-5 мест с удобствами, кроме душа (он находится на территории).
Ресторан:  Кондиционированная столовая на 400 мест, которая обеспечивает четырехразовое питание, а также кафе и бар.
Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию
СЕРВИСЫ
кафе / бар / столовая / пляж / катамараны / теннисные корты / спортплощадки / настольный теннис / охота / рыбалка / экскурсии / рафтинг / кино-видеозал / конференц-зал / прачечная / паркинг

НОМЕРА ГОСТИНИЦА "ЛЕСНОЙ"

 последнее обновление: 31.08.2010
   
   
одноместный стандарт
0
 
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
60
двухместный стандарт
0
 
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120
трехместный стандарт
0
 
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
180
четырехместный стандарт
0
 
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
220
четырехместный эконом в домике
0
 
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
160
пятиместный эконом в домике
0
 
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200

ОТЗЫВЫ ГОСТИНИЦА "ЛЕСНОЙ"

 
 
Добавить отзыв

Гость
 
8 июля 2019 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Для табору ,навіть дуже добре.забирала дитину все  розглянула
 

Гость
 
5 июля 2019 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Дякую всім за відгуки! Ми візьмемо це до уваги. Якщо вас не влаштовують наші умови, будь ласка - НЕ присилайте негативних коментарів. Дайте змогу іншим відчути себе ізольованим від світу.
 

Гость
 
19 июня 2019 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Підходить до кінця перша зміна в  таборі. Батьки всі мовчать  про негатив в цьому таборі. Наша дитина  проплакала ввесь період. Умови жахливі. В вихователів( малоліток) немає ніякого навику  роботи  з дітьми.  В перший день заїзду- постіль волога, майже мокра, навкруги цвіль. Стіни цвілі. Спала дитина  на махровому полотенці , в спортивному одязі. На другий день випросила суху постіль- принесли - простинь 4 дірки, матраси вонючі, цвілі. Ніхто не предупридив батьків, що в кімнатах волого і холодно та яку одежу брати  з собою. Пербої з водою, світлом. Кімнати не запирались, покрали  у дітей гроші. Випадків крадіжок не розглядають, хоч і бачили, як  крадуть.. Не табір, а конслагерь так діти прозвали його. Ті батьки,що  мали змогу забрали дітей, а ми  плакали дома, а дитина  там. Діти майже не зайняті. Багато вільного часу,щоб плакати. Територія- суцільні бур'яни. Вихователі, можливо і не в усіх групах, недосвідчені, і не знають про Закон, що не можна знущатися з дітей. Але це не для цього табору. За  невеликий непослух присідання- і не 20 разів , а 180.  Дура  вожата  з 7  загону. Я її пропіарю, так не можна принижувати дітей.Може хоч висновки зробить.Їжа  незавжди  нормальна. виручає магазиН, якщо  гроші невкрали. В таборі " оздоровлюється 1400 дітей за канікули, путівка пишеть коштує від 7.5 до 8.5 тис. порахуйте. Чи можна хоч  цвіль з стін вимити.Налагодити замки в кімнатах, поміняти матраси і  постіль хоч  поступово. Держава- проснись. Хоч тут не відмивай кошти. А Відділ молоді і спорту  при Полтавській ОДА- ВИ що робите, куди заставляєте  їхати  наших дітей. Хочби один спеціаліст підняв дупу і  проконтролював заклади, куди впарює путівки. Чи вірить красивим  словам  реклами??????   НЕ їдьте туди ніколи ДІТИ.
 

Гость
 
11 июня 2019 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
To: Любов  Правда!!! Ще гірше ніж написано!!!
 

Гость
 
11 июня 2019 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Не знаю з чого починати.... Діти з Полтавщини були раді, що мають змогу відпочити в такому таборі, в тому числі і моя доня. Дітей з Полтави забрали автобусом. На другий день дитина в телефонному режимі розповіла про умови проживання... Я думав перебільшує. На четвертий день моє терпіння лопнуло. Зателефонував заступнику директора, коли почав питати про умови, нагрубила і кинула трубку. Обіцяних походів і екскурсій немає. Насправді діти всього не розповідали.  З дітьми нічого ніхто не робить, діти не зайняті, вони там нікому не потрібні. П'яні чоловіки вечорами тиняються по корпусах!!!! 2 дні діти просиділи без води, на третій день з'явилася вода, але лише холодна, і гарячої ніхто не обіцяв. Я не витримав і поїхав туди за 900 км. Моєму розчарюванню табором, відношенню до дітей, умовами не було меж!!!! Скрізь бардак, бур'яни, сирість, пліснява, грибок, матраци прогнивші з грибком і цвіллю, унітази без кришок і не змивається, воняє в усьому корпусі, проводка відкрита, штукатурка сиплеться, прибиральник не прибирає і нічого ніхто не робить!!!!! Ніякої охорони, прохідний двір. В мене не спитали ні документів, ні хто я. Я забрав свою дитину, в мене навіть розписки ніхто не спитав!!!! Не давайте їм своїх дітей, не робіть їх каліками.
 

Гость
 
4 июня 2019 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Хотіла б побачити кімнати. І чи справду там такі  жахливі умови, як  розповідають, сирість, цвіль, розвалені  ліжка
 

Гость
 
7 июля 2018 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Навіть не знаю з чого почати ..... Це не лагер. Як цей заклад назвати я не знаю.... То що вони роблять з дітьми повинно каратися судом..  Територія чудова. Тут діти могли б набиратися сил і відпочивати. А наразі тут Бардак повний... Щоб розповісти свою історію треба писати мабуть з 2-3 години.. Не хочеться.... Благаю, батьки. Не будьте такими як я. Я прочитала вісі негативні коментарі і знаєте що зробила... Взяла гроші і відвезла свою доньку в їх табір. В серці була надія , що все те що пишуть не правда. Закохалася в тереторію зразу. Раділа . Дума все вірно зробила , що не повірила в коментарі. Моє задоволення з вибору табору для дитини тривало рівно 3 години. Допоки я не приїхала до дому. І почалось..... З табором "воювала" до опівночі.  На другий день поїхала забирати дитину . Розчаруванню немає меж. Люди не давайте їм своїх дітей... Хай залишаються без роботи і подумають що вони роблять не так.
 

Гость
 
6 июля 2018 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
З 4-го по 25 червня цього року в "Лісовому" відпочивала моя донька. Для табору умови хороші, але підвели вожаті. Звичайно, вони там на практиці по два тури, тому раз на раз не приходиться. У нашому випадку перші два тижні діти вили від скуки. Чудовий табір для підлітків, дітям молодшим було нудно. В останній тиждень пройшло багато заходів, за тур було 4 екскурсії (в село, до водопадів, у Бучач, у Зарваницю). Якщо Ваша дитина молодша 13 років і чекає уваги, змагань, конкурсів - вам не в "Лісовий"...  https://www.facebook.com/groups/1984706874894233/
 

Гость
 
7 июня 2018 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Була в цьому таборі минулого року. Усе дуже сподобалося. Природа неймовірна. Вожаті чудові. Походи, озеро, кожного дня дискотека. Вода гаряча є, але не в усіх кімнатах. Мені пощастило. Вода була. Кімнати в принципі нормальні. Але ми в них буваємо лише під час тихої години та ввечері.Всім рекомендую.
 

Гость
 
1 июня 2018 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Всім привіт! Я була в цьому таборі в тому році. Що я можу сказати. В загальному мені не сподобалось. Умови проживання жахливі. Ліжка ледь тримаються,матраци провалюються,двері до кімнати не зачинаються,взагалі всі меблі потребують ремонту,як і сама будівля. Туалет і ванна кімната  просто  в жахливому стані. Гарячої води майже немає. Хоча,що можна говорити якщо там навіть немає ні душевої,ні ванної просто підлога викладена плиткою. Харчування хоч і п'ятиразове проте мені і моїм друзям було недостатньо.  Що до персоналу дуже дивні тех-робітниці. Коли ми з подругою залишись відпочивати в кімнаті(мали погане самопочуття) до нас ввірвалась прибиральниця і майже криком намагалась вияснити що ми тут робимо і вигнала нас з кімнати. Одного разу трапилось таке що вона зовсім розбудила мою співжительку. Речі до пральні краще не віддавати.  На території табору є штучне озеро здалеку воно виглядає непогано проте якщо придивитися воно викликає шок. В ньому брудна вода,околиці просто заросли високою травою і там немає навіть піску лише мул. З мобільних мереж тількиї КиЇвстар і той лише в деяких місцях неподалік озера. Щодо природи це порадувало. Надзвичайно гарні крєвиди. І конкурси проводяться щоденно. Вони дуже цікаві і захопливі. Кожного вечора дискотеки і зранку зарядка о 8 годині(хто проспав тому буде непереливки - додаткова зарядка після якої ледве стоїш на ногах) Також не можна забути про екскурсії. Завдяки чудовом вожатим(таким як Андрій Зіновійович) вони дуже цікаві. Проте неймовірно виснажливі. Йти в спеку кілометрами це майже неможливо. До речі там майже всюди є якісь комахи. В загальному дуже багато кліщів. А в кімнаті ми неодноразово бачили тараканів. Ввечері надзвичайно багато комарів,які можуть вільно залетіти в кімнату.