Форум - Поездки за рубеж - Оренда яхти: що вибрати — мотор або вітрило?

 
ОТВЕТИТЬ
 
  Вниз
<<   1   >>
 
SergioB
Статус: Новичок
Сообщений: 2
Откуда: Киев
Автомобиль: Dodge 320
  Оренда яхти: що вибрати — мотор або вітрило?
 
 Цитата
04 октября 2019 12:59:37
 
Коли людина приймає рішення орендувати яхту або човен під час своєї відпустки, одночасно виникає ще одне запитання: яка яхта краще - парусна чи моторна? З цього приводу є багато міркувань. Проте, щоб зробити свій вибір, необхідно знати усі відмінності.
Мета прокату яхти
Запитайте людину, для чого вона орендує яхту або човен під час відпустки. Напевно, кожна вам відповість - заради відпочинку, плавання у відкритому морі, занять дайвінгом.  
Деякі люди орендують яхти виключно, як транспортний засіб, щоб переміщення від однієї пристані до іншої було комфортним. А деякі туристи обожнюють прогулянки по морю, бо від цього можна отримати незабутні враження.  
Щоб зрозуміти, який тип яхти потрібен саме вам для оренди, спочатку треба визначитись, з якою метою ви будете брати судно. Якщо ви хочете провести незабутні вихідні поряд з коханою людиною, милуватися заходом сонця, в такому випадку вам більше підійде парусная яхта.
Якщо ваша мета — покорювати морські простори та отримати екстремальні враження, краще обирайте моторні яхти. Наш сервіс допоможе вам зробити правильний вибір з урахуванням ваших особистих уподобань.
Витрати на експлуатацію яхти
Якщо ви вважаєте, що вартість палива для заправки яхти буде вище, ніж для авто, ви помиляєтесь. Не дивлячись на те, что ціни постійно зростають, ви зможете заощадити. Набагато дорожче обійдеться подорож до дикого пляжу на власному авто, чим на орендованому човні або яхті.
З іншого боку, коли подорожуєте на яхті, ви можете не зловити попутний вітер. Навіть якщо вам знадобиться використовувати мотор на деяких етапах поїздки, ви напевно будете економити гроші кожен раз, коли у ваші вітрила знову подує вітер.
Висновок: якщо у вас є час, парус виграє.
Обслуговування
Обидва типи яхт вимагають обслуговування, будь то звичайне фарбування маслом з тикового дерева або заміна подушок. Це регулярне технічне обслуговування зазвичай не залежить від типу яхти. Вирішальну роль грає розмір човна, як часто він використовується і за яких умов.
Моторні яхти потребують регулярних перевірок роботи двигуна і заміни масла. Без своєчасного технічного обслуговування механічні збої стають частішими, що призводить до більших грошових витрат.
Для вітрильних яхт вітрила і такелаж повинні регулярно обслуговуватися і в багатьох випадках замінюватися кожні 5 років.
Ви можете бути впевнені, що всi яхти нашого сервісу, які ми надаємо в оренду, пройшли ретельне технічне обслуговування, тому ваша відпустка буде ідеальною, безпечною і максимально комфортною.
Оренда парусної яхти і/або моторної яхти
Яку обрати яхту для подорожі — парусную або моторну, залежить виключно від ваших особистих уподобань. Ви можете самостійно прокласти маршрут до дикого пляжу чи віддаленого острову та швидко дістатися до пункту призначення.
У обох видів суден є свої плюси і мінуси. Незалежно від вашого вибору, морські канікули залишать незабутні спогади.
 
 
 
 
ОТВЕТИТЬ
 
Вверх
<<   1   >>
Отображать:    10    20    50   
Форум - Поездки за рубеж - Оренда яхти: що вибрати — мотор або вітрило?

КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ
Все события