Форум - Поездки за рубеж - Хорватія. Острів Брач. Вересень 2019.

ОТВЕТИТЬ

Вниз
<<   1   >>

drood
Статус: Новичок
Автомобиль: Suzuki sx4
  Хорватія. Острів Брач. Вересень 2019.

Цитата
30 сентября 2019 14:11:45

Розповідь про відпочинок на острові Брач у Хорватії 7-21 вересня 2019. Цього разу поїздка була нетиповою для нас - ми практично весь час, за винятком ночівель по дорозі, прожили в одному місці.  Прочитати мої враження можна за посиланням

VovK
Статус: Ветеран
Автомобиль: KIA синий
  RE: Хорватія. Острів Брач. Вересень 2019.

Цитата
30 сентября 2019 16:11:14

foolхоть убей - ен пойму. почему вы свои отчеты размещаете размещаете на чужом ресурсе, а тут на форуме даете ссылки??????????????  fool
из принцыпа читать не буду!!!

что ты Еж такой колючий? Это я на всякий случай. Знаешь кто мои соседи? Волки, Лисы, да Медведи. 

drood

Цитата
30 сентября 2019 17:37:55

Ви знаєте, пане Вовк, я Вас розумію і навіть деякою мірою поділяю Ваше обурення. Поясню, чому так сталося. Публікую свої розповіді на тому ресурсі досить давно. Маю зручний інструмент для підготовки матеріалу (Semagic). Я деякою мірою консервативний і тяжко перехожу на щось нове. Якби була можливість просто і легко публікувати тут матеріали, підготовані таким чином, я би з радістю. Але її немає, або принаймні я про таку не знаю. Тому і продовжую йти протоптаною стежкою.

ЕСА
Автомобиль: SsangYong Kyron

Цитата
07 октября 2019 13:43:27

Почитал вашу Хорватию. Красиво на острове. Интересно, там цены дешевле чем на побережье материка? Или просто меньше народа?
Прочитал о вело-путешествии по Словакии. В мае с женой бродили неделю по Словатскому Раю с заездом в Высокие Татры. Брали с собой велосипеды, но катались мало, после балок   сил не хватало.

drood

Цитата
08 октября 2019 10:04:04

Мені здалося, що ціни там такі самі, як і на материку. Принаймні на житло, бензин і продукти. Щодо кількості відпочивальників. Є місця, де їх чимало, але повно місць, де їх немає зовсім. Напевно безлюдні місця можна знайти і на материку. Наприклад у 2017 році ми жили у Соліне  (неподалік Цавтату), то там у нас був практично приватний пляж. Знову таки - йдеться про вересень, а це не зовсім сезон у Хорватії. Можливо у сезон ситуація там інша.

ОТВЕТИТЬ

Вверх
<<   1   >>
Отображать:    10    20    50   
Форум - Поездки за рубеж - Хорватія. Острів Брач. Вересень 2019.

КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ
Все события