Форум - Путешествия по Украине - Цены на отдых в Украине у моря

ОТВЕТИТЬ

Вниз
<<   1  2  3  4  5   >>

shamay1967
Статус: Ветеран
Автомобиль: Volkswagen Golf VII
  RE: Цены на отдых в Украине у моря

Цитата
20 июля 2017 11:41:28

ну а для бюджетного туриста, как не прискорбно , остаются курятники  Азово - Черноморского побережья.(все таки хорошее жилье там стоит очень дорого)

www.facebook.com/profile.php?id=100024438919547 

Nord
Статус: Новичок
Автомобиль: Ford Focus

Цитата
20 июля 2017 11:53:33

Чому культ речей не має право на існування? Якщо людина від користування речами чи регулярних походів в ресторани, боулінг, кінний клуб і таке інше отримую більше задоволення ніж від разової поїздки за кордон

Тоді не потрібно скиглити, що в них гроші є тільки на Одесу (виключно з власного досвіду, всіх не стоується).

А може навпаки, саме вас треба повчити, бо ви не можете в своїй країні знайти гідний відпочинок і отримати від нього величезне задоволення?

А я нікого не вчу. Ви прочитайте уважно початок теми. Людина задалась питанням, ЧОМУ так дорого доводиться платити за цю антисанітарію, і чи не ламануться люди за кордон. Людина минулого року поїхала, відпочила, їй сподобалось в Україні. А цього року господар обнаглів в край і підняв ціну майже вдвічі. Жадність, наглість і тотальна неповага до власних громадян. Ясен пєнь, що людина не поїде до нього.

А я навів порівняння з тим, що бачив. Тому що я був, бачив, знаю і можу порівняти умови за ті самі гроші. Ось і все.

А мене не потрібно вчити знаходити гідний відпочинок в Україні. Я 15 років рік в рік катаюсь Карпатами, і не проміняю їх ні на які румунські, болгарські, польскі чи словацкі. Але Ви порівняйте умови в Карпатах за 300 грн. чи навіть зимою за 600 і умови за ті самі гроші на одеському побережжі. Це зовсім різні речі. Там люди стараються зробити максимально комфортні умови для відпочиваючих. Ви замучитесь в Карпатах шукати садибу зі зручностями на вулиці.

Мені все-одно хто де буде відпочивати. Це право кожного. Я лише акцентую увагу на жахливих умовах на нашому узбережжі, і на наглості власників житла, які ніфіга не хочуть зробити, але хочуть при цьому заробляти гроші. От і все.

DeathFrez
Автомобиль: Suzuki Vitara

Цитата
20 июля 2017 13:31:10

"Nord" :

Чому культ речей не має право на існування? Якщо людина від користування речами чи регулярних походів в ресторани, боулінг, кінний клуб і таке інше отримую більше задоволення ніж від разової поїздки за кордон

Тоді не потрібно скиглити, що в них гроші є тільки на Одесу (виключно з власного досвіду, всіх не стоується).

А може навпаки, саме вас треба повчити, бо ви не можете в своїй країні знайти гідний відпочинок і отримати від нього величезне задоволення?

А я нікого не вчу. Ви прочитайте уважно початок теми. Людина задалась питанням, ЧОМУ так дорого доводиться платити за цю антисанітарію, і чи не ламануться люди за кордон. Людина минулого року поїхала, відпочила, їй сподобалось в Україні. А цього року господар обнаглів в край і підняв ціну майже вдвічі. Жадність, наглість і тотальна неповага до власних громадян. Ясен пєнь, що людина не поїде до нього.

А я навів порівняння з тим, що бачив. Тому що я був, бачив, знаю і можу порівняти умови за ті самі гроші. Ось і все.

А мене не потрібно вчити знаходити гідний відпочинок в Україні. Я 15 років рік в рік катаюсь Карпатами, і не проміняю їх ні на які румунські, болгарські, польскі чи словацкі. Але Ви порівняйте умови в Карпатах за 300 грн. чи навіть зимою за 600 і умови за ті самі гроші на одеському побережжі. Це зовсім різні речі. Там люди стараються зробити максимально комфортні умови для відпочиваючих. Ви замучитесь в Карпатах шукати садибу зі зручностями на вулиці.

Мені все-одно хто де буде відпочивати. Це право кожного. Я лише акцентую увагу на жахливих умовах на нашому узбережжі, і на наглості власників житла, які ніфіга не хочуть зробити, але хочуть при цьому заробляти гроші. От і все.

із цими аргументами я не сперичаюсь, бо так само вважаю. але, в свою чергу, я вже в декількох своїх повідомленнях відповів чому так виходить, чому українці платять за такий сервіс. і більше того, будуть платити і далі.
моя сестра живе в Німеччині і вже багато де відпочивала в європі. от зараз була на днях в Барселоні. але кожен рік вона приїжджає в рідний Херсон і із задоволенням їздить на море в жп і Скадовськ. і коли я її запитую, як вона після Іспанії і Італії їде в жп, то вона відповідає, що їде на море щоб засмагати і купатись у  солоній воді і їй все одно яка навколо атмосфера. також в ес на морі їй не вистачає наших дискотек із своїми подругами. Ось такі ми, українці, нам далеко не завжди потрібна чиста і вилизана Європа, для багатьох це взагалі не є ніякою перевагою. Знаю багато людей, які їдуть на море і квасять там всі дні, сходивши на пляж тільки раз. Витратять грошей більше, ніж на закордон, але свій кайф отримають. Я такого не розумію, але і не маю права їх вчити відпочивати. І на таких "туристах" наші бізнесмени заробляли, заробляють і будуть заробляти

Цінуйте Україну 

VladL
Статус: Постоялец
Автомобиль: Subaru outback

Цитата
20 июля 2017 14:04:20

"DeathFrez" :
але кожен рік вона приїжджає в рідний Херсон і із задоволенням їздить на море в жп і Скадовськ

у меня друг выехал в 90-х в германию и на протяжении 10 лет приезжал в гости по 2 раза в год (я очень удивлялся этому). а в последние 5-8 лет вообще не приезжает на бывшую родину (удивление у меня прошло). при этом он объездил не только всю Европу, но и ....
вывод - с ностальгией прошли все признаки совка.
главный вывод - кто на что учился. кому "туалет типа сортир" (с), кому - "все включено".

и это без нравоучений, просто констатация разделения общества
http://life.pravda.com.ua/society/2017/07/20/225434/

Hkaterina17

Цитата
18 октября 2017 00:23:23

Погоджуюсь. ВІдпочинок на нашому узбережжі це вкрай недешеве задоволення. ВІдпочинком це назвати складно. Це , скоріш "перебування". Обурення навіть не в тому чому так дорого , а в тому чому так брудно і бридко. А мабуть тому що всі приіжджі просто погоджуються з такими умовами. Власники турбаз навіть не збираються покращувати сервіс бо люди і так будуть.

MAX 85
Автомобиль: Audi 80

Цитата
02 марта 2018 23:19:17

как же захотелось на море...обязательно этим летом поеду с детьми

tushitel
Автомобиль: BMW X5

Цитата
16 марта 2018 22:59:09

в Україні ндентичні ціни на море як в Болгарію або у Єгипет

thestarnataly
Автомобиль: Peugeot 206

Цитата
08 мая 2018 14:52:03

Отдыхали в том году в Коблево, Николаевская область. Там есть отличнейший комплекс для отдыха Форрест. Там большая территория со своими кафешками, барами, пляжем, сосновым бором и отелем. Развлекались, наплавались, загорели, дитё и муж в восторге. Да и цены порадовали {ссылка удалена модератором}

Жизнь - это не те дни, которые прошли, а те, которые запомнились. 

Vitasik
Автомобиль: Mercedes-Benz Спринтер + A 150

Цитата
08 мая 2018 16:12:06

Задрали эти рекламаны. diablo ну засе.ают все Хворумы кругом и всюду.   https://forum.rks.kr.ua/viewtopic.php?t=63389&start=195   Дерьмо ваша база отдыха. Номер в сезон от 2000грн за ночь, так ещё и стоянка 30 грн\сутки за 1 ахтомобиль  big_boss  Позор  hunter

Nord

Цитата
10 мая 2018 12:12:33

100 баксов! Почти 100 баксов за номер, Карл! В Коблево, Карл!
Ну или я чего-то не понимаю, ну или некоторые наши люди реально мозахисты, чтобы платить в Коблево 100 баксов за ночь.  fool

ОТВЕТИТЬ

Вверх
<<   1  2  3  4  5   >>
Отображать:    10    20    50   
Форум - Путешествия по Украине - Цены на отдых в Украине у моря

КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ
Все события