Форум - Другие путешествия - Отдыхаете ли вы за границей?

ОТВЕТИТЬ

Вниз
<<   6  7  8  9  10  11  12   >>

Nikollass
Статус: Новичок
Автомобиль: Нет данных
  RE: Отдыхаете ли вы за границей?

Цитата
11 сентября 2019 00:39:40

Конечно отдыхать за границей любит каждый!

Gorovoy

Цитата
20 сентября 2019 20:11:16

Мне очень нравится в Италия, а жене Франция.

a_net

Цитата
11 декабря 2019 11:59:50

На мій погляд, якщо говорити про Європу, то подорож в Будапешт є класним варіантом - це недороге місто, дуже-дуже красиве, має багато місць, які можна відвідати, плюс купальні, круті паби на руїнах та історичні замки, якщо таке цікавить. Воно класне тим, що тут можна жити в центрі від 20-25 євро в готелі у номері на двох. Я була там пару разів і писала статтю про Будапешт на своєму сайті www.hannaburlaka.com/2019/12/idei-shcho-vidvidaty-u-budapeshtu-za-3-4-dni.html

Мої поради: Рибальський бастіон, замок Буда, Парламент, паби на руїнах, термальні купальні (тільки не Сечені, бо там надто багато народу, можна ті, що на острові Маргіт), покататися по Дунаю, погуляти по Пешту.

Багато хто їздить туди на 1-2 дні, але 4 дні оптимально, бо Будапешт немаленький, або приїхати сюди пару разів. Причому я раджу пішки там гуляти, бо само собою вулиці дуже красиві. Ще маю відео з подорожі, кому цікаво youtu.be/0onjMZSO7bo

Подорож на вихідні, якщо летіти лоукостом, може вийти до 100 євро. А враження від Будапешта фантастичні

ОТВЕТИТЬ

Вверх
<<   6  7  8  9  10  11  12   >>
Отображать:    10    20    50   
Форум - Другие путешествия - Отдыхаете ли вы за границей?