Форум - Другие путешествия - Отдыхаете ли вы за границей?

ОТВЕТИТЬ

Вниз
<<   6  7  8  9  10  11  12   >>

Nikollass
Статус: Новичок
Автомобиль: Нет данных
  RE: Отдыхаете ли вы за границей?

Цитата
11 сентября 2019 00:39:40

Конечно отдыхать за границей любит каждый!

Gorovoy

Цитата
20 сентября 2019 20:11:16

Мне очень нравится в Италия, а жене Франция.

a_net

Цитата
11 декабря 2019 11:59:50

На мій погляд, якщо говорити про Європу, то подорож в Будапешт є класним варіантом - це недороге місто, дуже-дуже красиве, має багато місць, які можна відвідати, плюс купальні, круті паби на руїнах та історичні замки, якщо таке цікавить. Воно класне тим, що тут можна жити в центрі від 20-25 євро в готелі у номері на двох. Я була там пару разів і писала статтю про Будапешт на своєму сайті www.hannaburlaka.com/2019/12/idei-shcho-vidvidaty-u-budapeshtu-za-3-4-dni.html

Мої поради: Рибальський бастіон, замок Буда, Парламент, паби на руїнах, термальні купальні (тільки не Сечені, бо там надто багато народу, можна ті, що на острові Маргіт), покататися по Дунаю, погуляти по Пешту.

Багато хто їздить туди на 1-2 дні, але 4 дні оптимально, бо Будапешт немаленький, або приїхати сюди пару разів. Причому я раджу пішки там гуляти, бо само собою вулиці дуже красиві. Ще маю відео з подорожі, кому цікаво youtu.be/0onjMZSO7bo

Подорож на вихідні, якщо летіти лоукостом, може вийти до 100 євро. А враження від Будапешта фантастичні

tEREN
Автомобиль: Alfa Romeo 323

Цитата
15 января 2020 00:04:41

Стыдно признаться, но за границей никогда не отдыхал, даже в "банальных" Турции или Египте. Если на море - то почти всегда под Одессой где-нибудь, но всё больше склоняюсь в пользу заграничного отдыха, потому что цены дерут за всё в тридорога и сервис скажем так не на высоте. На работе сотрудницы за эти же деньги летают в Египет и потом долго и вдохновленно рассказывают как там хорошо, какой сервис, кормёжка и комфорт, какие пляжи и т.д.

a_net

Цитата
17 января 2020 11:00:48

Зараз все дешевше подорожувати за кордоном. Звісно, особливо дешево можна це зробити в Європі, адже туди літають лоукости, там багато місць, важливих пам'яток можна відвідати безкоштовно, багато знижок на житло та вхідні квитки. У мене на сайті є стаття про те, що можна в Берліні побачити безкоштовно https://www.hannaburlaka.com/2020/01/shcho-vidvidaty-v-berlini-bezkoshtovno.html Можна запланувати собі навіть недовгу поїздку та побачити всі знакові місця Берліна без додаткових на витрат на вхідні квитки.

Zimin
Автомобиль: Chevrolet 0980

Цитата
20 января 2020 11:12:09

В прошлом году был в Венеции, немного разочароан. derisive

a_net

Цитата
08 февраля 2020 12:27:17

Ви не в той великий потоп у Венеції потрапили? Улыбка

Я рік тому була на півдні Португалії. Була в Лісабоні на конференції та мала кілька днів перед нею. Приїхала з Лісабона автобусом в Лагуш, там дуже красива природа та пляжі. Пересувалася пішки багато та автобусами, багато побачила й вийшло доволі бюджетно. У мене є коротке відео з цієї подорожі (9 хв) - там місця, розказую про ціни та транспорт https://youtu.be/SIAJHuVdKPw
Якщо хто планує їхати туди, то на сайті у мене є детальний путівник по півдню Португалії: поради, місця, як добиратися, ціни - https://www.hannaburlaka.com/2020/02/pivden-portugalii-shcho-vidvidaty-de-zupynytysia-ta-yak-dobyratysia.html

bogdan27
Автомобиль: Audi a4

Цитата
04 марта 2020 09:40:29

А нам полюбилась Грузия! Радушие и гостеприимство, с какими здесь встречают, не знают равных. Прекрасная кухня, отличное домашнее вино, здоровый климат – и всё очень даже недорого.  Обязательно стоит посетить селение Уреки с волшебным лечебным пляжем с уникальными черными магнитными песками

Enieni
Автомобиль: Nissan 2011 x-trail

Цитата
19 апреля 2020 11:08:02

Ми перед самим карантином встигли відвідати Барселону - місто сподобалося....там дуже гарно...шкода що не потрапив на Camp Nou.....

ОТВЕТИТЬ

Вверх
<<   6  7  8  9  10  11  12   >>
Отображать:    10    20    50   
Форум - Другие путешествия - Отдыхаете ли вы за границей?

КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ
Все события