Форум - Путешествия по Украине - Куда поехать в Карпаты?

ОТВЕТИТЬ

Вниз
<<   5  6  7  8  9  10  11   >>

Autochevy
Статус: Новичок
Автомобиль: KIA sportage
  RE: Куда поехать в Карпаты?

Цитата
17 июня 2019 22:21:49

озеро Синєвир, Яремче, Східниця  dirol

Rom 1960
Статус: Ветеран
Автомобиль: Нет данных

Цитата
06 августа 2019 22:41:29

"danik95" :
Хтось був в Моршина на лікуванні в санаторії? Батьки хочуть туди поїхати поправити здоров'я, попросили допомогти з вибором. Буду вдячний за відповіді та рекомендації.

Якщо Ви зі Львова, то що Вам затяжить на пів дня зїздити електричкою туди і назад, і походити, і самому все розвідати?  Це по-перше.    А по-друге, а як у нас може бути? Та так, як і всюди у нас. А взагалі то, Моршин, Трускавець - це наїжджені місця: гроші збирають, розвиватись уже не потрібно, сервіс совдепівський.

shamay1967
Статус: Ветеран
Автомобиль: Volkswagen Golf VII

Цитата
07 августа 2019 08:17:36

"Rom 1960" :
 "danik95" :
Хтось був в Моршина на лікуванні в санаторії? Батьки хочуть туди поїхати поправити здоров'я, попросили  по фото +- норм Лаванда, цікавить як там з харчування і лікарями? Бо нігде конкретно не знайшов відгуків. Буду вдячний за відповіді та рекомендації.

Якщо Ви зі Львова, то що Вам затяжить на пів дня зїздити електричкою туди і назад, і походити, і самому все розвідати?  Це по-перше.    А по-друге, а як у нас може бути? Та так, як і всюди у нас. А взагалі то, Моршин, Трускавець - це наїжджені місця: гроші збирають, розвиватись уже не потрібно, сервіс совдепівський.
Это же рекламщик,их гнать надо.Ему ваш ответ до лампочки

www.facebook.com/profile.php?id=100024438919547 

Енот-путешественник
Автомобиль: Nissan Note

Цитата
15 августа 2019 21:09:08

Яремче.Я там чувствую какую-то волшебную атмосферу, нигде такой больше нет.Важно - есть цивилизация (магазины, кафе, больница, детские площадки).Красивая автентичная архитектура, которой с каждым годом все меньше.С ребенком можно сходить в Романтик СПА, там есть детский бассейн. Водопад, ресторан Гуцульщина, мост -красота.
https://youtu.be/uwjG29-Q4uY

Ириска 

danik95

Цитата
01 сентября 2019 06:25:47

"petricinsofia" :
Якщо хочеться прямо в Карпати, щоб були гори, то це може бути Яремче, Східниця, Буковель, Міжгір'я. Вибір насправді дуже великий. Я ще люблю їздити в Трускавець. Він близько, там гарна природа, чисте повітря і їхати мені на машині всього годину. Дуже люблю готель Ріксос . Він сучасний, сервіс на високому рівні, номери просторі та затишні. Харчування просто неймовірне, асортимент завжди величезний, плюс можна самому вибрати продукти з яких прямо при тобі приготують страву. Єдине, ціна трошки кусюча, але воно вартує того.

Да и правда в Карпатах очень много разных курортов есть. Недавно наткнулся на сервис оказывается у нас столько крутых курортов есть. Нашел неплохое место в Закарпатье. Толи отель,толи санаторий Сольва, очень хочу поехать зимой, там даже на лыжах есть где податься.

lemeshkp
Автомобиль: Skoda Tur

Цитата
04 сентября 2019 10:18:46

Ивано-Франковск отличное колоритное место, езжайте туда не пожалеете . С отелями там проблем нету

ReginaMotko

Цитата
05 декабря 2019 11:57:48

Тоже интересно

monokini

Цитата
03 апреля 2020 08:07:48

Обязательно побывать на Говерле!

ОТВЕТИТЬ

Вверх
<<   5  6  7  8  9  10  11   >>
Отображать:    10    20    50   
Форум - Путешествия по Украине - Куда поехать в Карпаты?

КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ
Все события