Форум - Путешествия по Украине - Куда поехать в Карпаты?

ОТВЕТИТЬ

Вниз
<<   4  5  6  7  8  9  10   >>

Ежачок
Статус: Ветеран
Автомобиль: Suzuki Grand Vitara, 2007, 2.0, AT
  RE: Куда поехать в Карпаты?

Цитата
04 апреля 2018 13:50:43

"Boboz" :
был в мигово этой зимой, вообще не понравилось.

подскажите, пожалуйста, в мигово ехали состороны черновцов или со стороны коломыи? как там дорога была?

*Все коты со мной на "Ты"... *Без кота и жизнь не та... *Если дома нет кота кого ж вы любите тогда ?!?! 

Україна
Статус: Новичок
Автомобиль: Nissan Тiida

Цитата
12 августа 2018 13:18:11

Доброго дня.Можливо помилилася форумом-вибачаюся.Хотіла запитати хто можe порадити хорошу риболовлю в р-ні Ярeмчі.Дякую

Дзвін щабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна. В.Сосюра 

Rom 1960
Автомобиль: Нет данных

Цитата
12 августа 2018 20:16:09

"Україна" :
Доброго дня.Можливо помилилася форумом-вибачаюся.Хотіла запитати хто можe порадити хорошу риболовлю в р-ні Ярeмчі.Дякую

В районі Яремче, лиш Прут, можна посидіти, але толку мало. Можна проситись на форель у Буковелі, або озера в районі Ворхти по дорозі до "Заросдяка". Які там умови - не знаю. Ближче до Франківська є Хомяківка.

yarik_k88
Автомобиль: Opel Astra G

Цитата
01 ноября 2018 12:28:09

Рекомендую всем Верховину, там есть всё, от гламурных отелей, до колоритных хат прямо на горе! Также плюс - своя пивоварня в городке :-)

Путешествия это то, ради чего стоит работать! 

petricinsofia
Автомобиль: ЗАЗ ланос

Цитата
10 ноября 2018 00:30:48

"Beysop" :
В Буковель едьте - не пожалеете 100%. Там очень круто! А воздух... Ну, Карпаты - они и есть Карпаты  derisive

В Буковелі звичайно круто, але ціни космічні. Я більше люблю Трускавець. Там можна класно відпочити й поправити здоров'я. Найбільше подобається готель Лісова пісня . Він підкупив мене своїм сервісом та переліком різних розваг. Я з такого типу людей, які люблять спокій, тому різноманітні масажі й косметичні процедури саме для мене. А мій чоловік - енерджайзер, любить активно проводити час, кататися на велосипеді чи квадроциклі, а вже після розслабитися в сауні. І в Лісовій пісні кожен з нас має чим зайнятися.

piligrim87
Автомобиль: Нет данных

Цитата
31 января 2019 02:27:07

Зараз в Карпати їзджу тільки на Драгу, так як відповідає моєму стилю катання на борді. Пару раз ще був в походах в Карпати але там ходив з палатками.

petricinsofia
Автомобиль: ЗАЗ ланос

Цитата
13 марта 2019 04:36:39

Якщо хочеться прямо в Карпати, щоб були гори, то це може бути Яремче, Східниця, Буковель, Міжгір'я. Вибір насправді дуже великий. Я ще люблю їздити в Трускавець. Він близько, там гарна природа, чисте повітря і їхати мені на машині всього годину. Дуже люблю готель Ріксос . Він сучасний, сервіс на високому рівні, номери просторі та затишні. Харчування просто неймовірне, асортимент завжди величезний, плюс можна самому вибрати продукти з яких прямо при тобі приготують страву. Єдине, ціна трошки кусюча, але воно вартує того.

Ежачок
Автомобиль: Suzuki Grand Vitara, 2007, 2.0, AT

Цитата
22 марта 2019 13:35:45

"petricinsofia" :
Якщо хочеться прямо в Карпати, щоб були гори, то це може бути Яремче, Східниця, Буковель, Міжгір'я. Вибір насправді дуже великий. Я ще люблю їздити в Трускавець. Він близько, там гарна природа, чисте повітря і їхати мені на машині всього годину. Дуже люблю готель Ріксос . Він сучасний, сервіс на високому рівні, номери просторі та затишні. Харчування просто неймовірне, асортимент завжди величезний, плюс можна самому вибрати продукти з яких прямо при тобі приготують страву. Єдине, ціна трошки кусюча, але воно вартує того.

Ще півроку тому Ви рекламували "Лісову Пісню" Улыбка

*Все коты со мной на "Ты"... *Без кота и жизнь не та... *Если дома нет кота кого ж вы любите тогда ?!?! 

qazqas
Автомобиль: Chrysler Вояджер

Цитата
14 мая 2019 13:59:16

Буковель...дорого, скучнО.
Драгобрат на любителя. Проблема з трансфером, а на горі ціни аналогічні буковельовським.
Славько.Останній рік підкорюємо його. Найякісніше катання на Тростяні, але треба вміти кататись(банальне зїжання з чорної гори в Буковелі не враховується). Недалеко Сколівські бескиди. Літом з палатками та дітьми чудово та безлюдно у Боржаві, Сараті.

ОТВЕТИТЬ

Вверх
<<   4  5  6  7  8  9  10   >>
Отображать:    10    20    50   
Форум - Путешествия по Украине - Куда поехать в Карпаты?