Область

Район

Населенный пункт  
 
СПИСОК
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

ОТЧЕТ О ПОЕЗДКЕ

Шлях на г. Пивиху
Шлях на г. Пивиху
Миргород - Хорол - Градижськ - г. Пивиха - Світловодськ - Кременчуг - Козельщина - Миргород
Добавлен: 8 мая 2015 г.
Просмотров: 3985
Автор: mediator151
Продолжительность: 2 дня
Пробег: 312 км.
Посмотреть маршрут Добавить в избранное
  Печатать
 
рейтинг: 7.7
голосов: 7
6  
Отзывы

Привіт народ, відкрив і я свій вело сезон 2015 !!! Ось невеличкий звіт.

Миргород - Хорол - Семенівка - Градижськ (г. Пивиха) - Світловодськ - Кременчуг - Козельщина - В. Багачка - Миргород.

Загалом 312 км за 2 дні. Маршрут я б розділив на 3 частини. 

Частина перша: день перший, Миргород - Градижськ - г. Пивиха, 115 км., середня швидкість до Градежська склала 23 км/год., покриття 100% асфальт, не рахуючи останніх сотень метрів до місця стоянки. Взагалі покриття на протязі відрізку нормальне за виключенням 10 км. перед Градижськом, але як виявилось то була не найгірша дорога, з якою мені довелося зіткнутися.

З Миргорода виїхав о 10:15, а десь о четвертій їв пиріжки на Градижському Рибному ринку. Рельєф не відзначається складністю, найзначніші підйоми, це у Хоролі та сам виїзд до Пивихи (підйом дуже сподобався, зі значним градієнтом). Вечір провів у компанії з фотографами з Кіровограда, з якими не довелося сумувати )))Частина друга: день другий, г. Пивиха - Світловодськ - Кременчуг - Козельщина, 91км., середня швидкість 20.5км/год., покриття 99.9% асфальт, грунтовка від Пивихи до с.Максимівка. 


Переночувавши та відпочивши на г. Пивисі, березі Кременчузького водосховища, в якому я зранку відкрив свій купальний сезон, двинув у сторону Світловодська.

На підїзді до ГЕС та на самій ГЕС зробив пару знімків. 

На виїзді зі Світловодська, навіть не знаю чи можна то назвати асфальтною дорогою, але і цей участок не найгірше, що мене чекало попереду. Виїхавши за Кременчуг, почав дути зустрічний, зустрічно-боковий вітер, я не надав цьому уваги, втома ще не давалася в знаки. 

Рельєф без значних підйомів, за виключенням коротенького, але крутого підйому до монастиря у Козельщині.

Частина третя: день той же, Козельщина - В. Багачка - Миргород, 106км., середня швидкість 17.5км/год., 80% кой який асфальт, 20% бруківка в перемішку з повністю розбитим асфальтом. 

Відпочивши хв. 40 на травичці під сонечком у Козельщанському монастирі, вирушив у сторону Миргорода.

Виїхавши за Козельщину, я вирішив їхати не по трассі, а через села навпростець, почалися безкрайні українські поля і ВІТЕР, ВІТЕР, з усіх сторін ВІТЕР!!! Одноманітні краєвиди безкрайніх полів трішки розбавив сосновий ліс та луки перед р.Псьол, що протікає між селами Хорошки та Прилипка.

За Прилипкой крутий тягун і знову зустрічний вітер. Весь відрізок від Козельшини до В. Багачки, поки не почало заходити сонце, дув зустрічний вітер, який вичавлював останні сили, а в поєднанні з накопиченою втомою третьої сотні кілометрів, це просто пекельна суміш, але і це ще не всі сюрпризи цієї сотні. Доїхавщи під зістрічними вітрами до с. Федорівка вже у самому селі почалася бруківка, місцями поверх з асфальтом (гіршої суміші я ще не зустрічав), за селом, відразу за мостом через р.Хорол, мене чекав бруківочний підйом а-ля Париж-Рубе (сам підйом мені сподобався, складний, але дуже цікавий, відчув себе таким собі Ф. Канчеларой).

А от після нього почалися 10 км пекла зустрічного вітру та бруківки з роздовбаним асфальтом поверх неї (який де*л таке придумав не відомо). 

По яким можна їздити тільки на ось таких шайтан машинах.

З горем пополам доплівся до с. Рокит, де трішки перевів дух, та підкріпившись гарячим чайком рушив далі. Але так склалося, що цього разу мені випало вибрати маршрут, здається, по найгіршим дорогам області. Доїхавши до траси Київ - Харків, я вирішив зрізати Красногорівку і поїхав прямо, і тут мене знову чекала так мною любима бруківка, ще 5 км чисто бруківки і 5 км розбитого асфальту. 

По рельєфу: окрім згаданої мною бруківочної гірки за с.Федорівка (на фото саме цей підйом) було ще декільки значних тягунів, один за селом Прилипка та в В. Багачці.

Отже, до Миргорода я приїхав такий як треба, десь о 21:20, три сотні кілометрів у ногах за два дні, зустрічний вітер та бруківка не змогли зіпсувати вражень! 

Відео цієї подорожі

Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
рейтинг: 7.7
голосов: 7
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ
КЛЁБАН-БЫК (1 день, 90 км)

ОТЗЫВЫ

 
 
Добавить отзыв

Гость
 
15 мая 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Чудово! Сам дуже люблю велосипедні прогулянки, мої найкращі побажання: -)
 

Пользователь
Отзывов: 1
 
13 мая 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Вибачаюсь за неправильне написання) обовязково це запамятаю !
 "Олександр" :
Дуже добра розповідь про наші місця. Але мені прикро чути про рідний Градизьк - Градежськ.

називний- Градизьк
родовий- Градизька
давальний -Градизьку, Градизькові
знахідний- Градизьк
орудний Градизьком
місцевий- на/у Градизьку
кличний- Градизьку
 

Гость
 
12 мая 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Дуже добра розповідь про наші місця. Але мені прикро чути про рідний Градизьк - Градежськ.

називний- Градизьк
родовий- Градизька
давальний -Градизьку, Градизькові
знахідний- Градизьк
орудний Градизьком
місцевий- на/у Градизьку
кличний- Градизьку
 

Пользователь
Отзывов: 159
 
12 мая 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Спасибо за отчет. Очень спортивный туризм, не для всех. Поддержал, спорт туризм должен быть. Про гору вообще ничего не слышал))
 

Пользователь
Отзывов: 1810
 
8 мая 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Спасибо за отчет, часто бываю в тех местах (каждый месяц), а про гору Пивиху ни сном ни духом, даже стыдно стало.  Надеюсь скоро проехать туда на велике. Улыбка
 

Пользователь
Отзывов: 327
 
8 мая 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Незважаючи на те, що для мене звіт ніякої цінності не несе, бо я не велосипедист, поставила 8 балів. Вважаю, що популяризація активного відпочинку - це добра справа. То ж бажаю автору рівних доріг та попутного вітру Подмигивающий


КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ

07.08.2020 - 09.08.2020
Бандерштат 2020

07.08.2020 - 09.08.2020
Схід-Рок

08.08.2020 - 09.08.2020
Гелон-фест
Все события