Область

Район

Населенный пункт  
 
ОПИСАНИЕ
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

Колочава 2017 - фотографии (фото), отзывы

Печатать
Колочава
 
 
Колочава
Дата основания: XV
Координаты: 48°25'34.21''N, 23°41'52.08''E
 
2  
Отзывы
ОПИСАНИЕ КОЛОЧАВЫ

Живописное горное село на р. Колочавке - притоке Теребли, в 20 км к юго-востоку от Межгорья. Основано в XV в. беглыми крепостными. По легенде, название связано с тем, что болотистая земля здесь "чавкает" под ногами. Сохранилась прекрасная деревянная Святодуховская церковь (1795 г.). Во время Первой мировой войны Колочава стала ареной событий, связанных с деятельностью легендарного разбойника Николы Шугая (Сюгая), история жизни которого ярко описана чешским писателем И. Ольбрахтом (открыт музей, установлен памятник). В последнее время в селе было открыто еще несколько музеев, три из которых заняли призовые места на Всеукраинском конкурсе на лучший общественный музей: скансен "Старое село", "Колочавская узкоколейка" и музейный комплекс "Старая школа". Колочава популярна у чешских туристов, посещающих здесь могилу Шугая, которого считают народным героем. Ежегодно проходят украинско-чешские фестивали.

Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию Колочава в маршрутах: 1    Колочава в отчетах: 10
Турбюро Колочавы (с. Колочава, ул. Шевченко; +38 (067) 215-09-85)


РЕКОМЕНДУЕМ ПОСЕТИТЬ
достопримечательности
Колочава
рейтинг: 9.2
голосов: 6
Колочава
рейтинг: 9
голосов: 9
Колочава
рейтинг: 8.5
голосов: 2
Колочава
рейтинг: 10
голосов: 1
Колочава
рейтинг: 9.5
голосов: 2
гостиницы
Колочава
рейтинг: 9.5
голосов: 2
от: 200 грн
Колочава
рейтинг: 7
голосов: 1
от: 180 грн
рестораны
Колочава
рейтинг: 8
голосов: 1
 
Колочава
рейтинг: 0
голосов: 0
 

ОТЗЫВЫ

 
 

Гость
 
25 августа 2019 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Не знаю чому люди туди їдуть. Єдине - це джерело мінеральної води - буркут та гори.Вода дуже сіроводородна. Садиби, які здають не відповідають ніяким вімогам для нормального відпочінку.Ми були з дружиною в садибі "Біля річки" в серпні 2019р. Шість кімнат ( в кімнаті вміщається одне ліжко , речі покласти нікуди)  на мінімум 12 чоловік. кухня в будівлі  та під навісом у дворі. Туалетів  - два і  обидва в зоні де люди їдять. Холодильник на всіх трохі більше автомобільного. Каналізація перпорвнена- фекалії не тонуть а плавають зверху . Все обісцяно та смердить. Душ один і  весь в цвілі.  В магазинах стандаттний набір - пиво, горілка,  та  напої типу Живчік. Овочів немає ніде.  Так називаємі музеї та пам'ятники,  м'яко кажучі - не дуже. Річка та береги засрана сміттям, яке інколи селяни ще підпалюють.Для дихання гірським повітрям саме те що треба..Теж саме з дорогами. Лежить асфальт, але по ньому два рази на день гуляють корови . Навозу на дорозі поколіна і його ніхто не прибирає. Всі каналізації всього села ( 5000 жителів  та + відпочіваючі) скидають  все в річку. Не рекомендую в ній навіть мити взуття.  Тікали звідти і ніколи не поїдемо.
 

Гость
 
15 августа 2016 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Краєвиди чудові музеї супер, але є одна дуже вагома причина по якій НЕ РЕКОМЕНДУЮ сюди їхати, це сміття, які місцеві житилі не довго думаючи вирішили скидати його просто у гірську річку,  мухи та постійний неприємний запах сміття та диму.