Область

Район

Населенный пункт  
 
ОПИСАНИЕ
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

Смотрич (К.-Под.) 2017 - фотографии (фото), отзывы

Печатать
Смотрич (К.-Под.)
 
 
Смотрич (К.-Под.)
Дата основания: 1530
Координаты: 48°39'47.52''N, 26°33'36.36''E
 
1  
Отзывы
ОПИСАНИЕ СМОТРИЧА

Южный пригород Каменец-Подольского, до 1946 г. - Татарыски. Село Татары впервые упоминается в 1530 г. Вероятно, первыми поселенцами были татары. С 1795 г. село находилось в собственности графа А. Моркова. Переименовано сразу после начала депортации крымских татар.

Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию Смотрич (К.-Под.) в маршрутах: 0    Смотрич (К.-Под.) в отчетах: 0

РЕКОМЕНДУЕМ ПОСЕТИТЬ
достопримечательности
Нет данных.
гостиницы
Смотрич (К.-Под.)
рейтинг: 5
голосов: 1
от: 150 грн
Смотрич (К.-Под.)
рейтинг: 0
голосов: 0
от: 220 грн
рестораны
Нет данных.

ОТЗЫВЫ

 
 

Гость
 
26 августа 2017 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
В основному, люди зупиняються переночувати,  і на ранок - знову вирушають в дорогу. В номерах чисто, постіль та рушники - чисті, горяча вода є, санвузол без грибка. Для тривалого відпочинку потрібно враховувати певні моменти:
1.Двокімнатний номер загальною площею приблизно 19м. Кімнати шириною 2.5 м. Спальня  до 7 м.
Коли ти відкриваеш холодильник, то інші члени родини не можуть відкрити двері туалету, двері в номер та скористатися шафою. І так по колу.
2. В готелі є кухня. Але там може бути максимум дві хазяйки, а краще- одна. В холі є столи , за ними зручно обідати. Чайник тільки на рецепції, чашки та тарілки - на кухні, кухня знаходиться за кімнатою відпочинку для персоналу, продукти - в номері. Тобто я двічі відмовилася від ідеї тихенько прийти о 6 годині, щоб до7 можна було подати сніданок, бо мені здавалося малоймовірним втілити це в життя . Бо це схоже на злочин проти людяності по відношенню до інших людей, зокрема, працівниці ресепшн.
3. Поруч , в 20-30 метрах, проходить траса Хмельницький-Чернівці. Вночі можна годинами слухати, як їдуть фури  з горочки на швидкості 120 км і кожним своїм колесом, кожною металевою запчастинкою простукують по всім нерівностям дороги. На одну фуру йде десь до 5 секунд. Якщо ви живете в тихому місці або маєте проблеми зі сном - це потрібно враховувати. Особливо влітку, коли вікна відкриті. Хоча є можливість скористатися кондиціонером і закрити всі вікна.
4.Без машини тут робити нічого. Навіть якщо ви дуже любите ходити пішки- до міською маршрутки десь 1 км. Магазинів та базарчиків немає. Базар в центрі. До нього десь 4 км. Базар дуже великий та абсолютно хаотичний. Зрозуміти, що де шукати майже нереально . Взагалі в Кам'янці з нормальними супемаркетами проблема. Як і з дієтичними видами м'яса: телятиною, індичкою, курятиною..
5. Періодично на зміну погоди із сусіднього села доноситься сморід типу сільскої уборної
6. В цілому в отелі тихо, люди бувають тільки вночі. Дюдей небагато. Всі номери заповнюються тільки на свята.
7. Треба сказати про тваринок. Поруч село. Тому, один раз я слухала хвилин 30-40 як билися коти, розмовляючи при цьому на всю міць легень, як в шлюбний період. Пару разів собака згадував, що він собака десь так на півгодинки о 12 ночі. А перед від'їздом  я вкотре послухала півників з 5.30 до 6.00 з інтервалом в 30секунд.
При цьому діти та чоловік мирно спали.

Тому, враховуйте свої подразники, робіть правильний для вашої родини вибір та гарного вам відпочинку!