Область

Район

Населенный пункт  
 
ОПИСАНИЕ
 
 
НА КАРТЕ
 
Добавить в маршрут
Очистить поля
МОЙ МАРШРУТ
Маршрут не задан.
(Вы можете добавить в маршрут любой населенный пункт или объект каталога нажав на линк "Добавить в маршрут")
 

Пилипец 2017 - фотографии (фото), отзывы

Печатать
Пилипец
 
 
Пилипец
Дата основания: 1463
Координаты: 48°39'56.27''N, 23°20'21.8''E
 
2  
Отзывы
ОПИСАНИЕ ПИЛИПЦА

Пилипец - одно из крупнейших сёл Межгорья, горнолыжный курорт на высоте 700-750 м. Село расположено на берегах одноимённой горной речки на трассе Межгорье-Воловец. По преданию, названо по имени основателя пастуха Филипа (Пилипа). Сохранилась деревянная церковь Рождества Богородицы (1780 г.). Действует Музей макетов деревянных церквей, в котором представлено 30 макетов, вырезанных народным мастером А. Воробцом. Село Пилипец славится красивыми горными пейзажами. Отсюда начинается туристический маршрут к живописному водопаду Шипот, у которого ежегодно в июле, на Ивана Купала, проходит одноимённый фестиваль хиппи. Есть несколько крупных баз отдыха, действует 6 бугельных подъемников, появляется множество мини-отелей и частных пансионатов, развит зелёный туризм.

Добавьте в Twitter Добавьте в Facebook Добавьте в Вконтакте Добавьте в Одноклассники Добавьте в Мой Мир Добавьте в Livejournal Добавьте в Google Buzz
Редактировать информацию Пилипец в маршрутах: 1    Пилипец в отчетах: 8

РЕКОМЕНДУЕМ ПОСЕТИТЬ
достопримечательности
Пилипец
рейтинг: 9.9
голосов: 25
Пилипец
рейтинг: 10
голосов: 1
Пилипец
рейтинг: 9
голосов: 3
гостиницы
Пилипец
рейтинг: 10
голосов: 1
от: 150 грн
Пилипец
рейтинг: 10
голосов: 1
от: 200 грн
Пилипец
рейтинг: 10
голосов: 1
от: 200 грн
Пилипец
рейтинг: 10
голосов: 1
от: 200 грн
Пилипец
рейтинг: 10
голосов: 1
от: 240 грн
рестораны
Пилипец
рейтинг: 10
голосов: 1
 
Пилипец
рейтинг: 4.5
голосов: 2
 
Пилипец
рейтинг: 0
голосов: 0
 
Пилипец
рейтинг: 0
голосов: 0
 

ОТЗЫВЫ

 
 

Гость
 
11 января 2015 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Вчора приїхали з Пилипця, відпочивало нас 9 чоловік. Відкатались з друзями тиждень. Снігу було не багато, а от каміння досить повно, особливо на горі «Гемба», куди піднімались на крісельному підйомнику, та внизу, від колиби «Магура». Таке відчуття, що за 4 роки, а ми були з друзями на новий рік 2011, ніяких покращень, от тільки стало прокатів багато та колиб. Основна траса, яка 4 км., не розчищена від каміння, розбита в лісі від квадроциклів, місток завалено, сніг треками не нагортають, а на обочинах його досить багато. Коли запитуєш – чому не слідкують за трасою – відповідь – нема серйозного власника. Підйом разовий на крісельному 35 грн. Взяли по 10 підйомів, відкатали за три дні, потім по 5 і нам на одну картку не закинули їх, коли начали розбиратися директор підйомника сказав сміючись – нема чеку у нас, наші проблеми, що не закинули нам 5 підйомів, нічого не доказали. Також хочу відмітити, що відпочивали  в колибі «Горянин» два вечори - нас було дві пари, потім сім чоловік наступного разу, і Різдво також тут хотіли святкувати, то обслуговувала пані Евгенія, як каже вона сестра власника, рівень обслуговування на «0». Замовлення зробили в 21.00, закриваються в 22.00, пані Евгенія довго приймала замовлення, меню зовсім не знає, в кінці сказала гнівно що не буде обслуговувати і вони закриваються, притому що колиба була повна від гостей і всі робили великі замовлення.  В кінці кінців принесли пиво «Єжик» і ковбаски, в брудній посуді. Хоча інтер’єр досить гарний. Отакий рівень закладу. Грубе відношення. Більше туди не ходили і не рекомендуємо. Товариші знімали номер в гранд готелі «Пилипець», досить гарні умови і смачно готують, разом з ними вечеряли. Також смачно готували в колибі «Магура» і «Під водопадом», і швидко, і гарне відношення. Самі проживали «У Тані» і «У Шкірти». «У Тані» рівень проживання кращий, і готують добре. В цілому задоволені, але в Пилипець вже ні я, ні товариші не поїдемо, є з чим зрівнювати. З 10 балів 5-6 балів в цілому ставлю. От такі справи.
 

Гость
 
19 апреля 2011 г. RE: Ответить
 
 Цитировать
Были на выходных в апреле 2010г. Очень классно отдохнули. Гуляли по горам, ходили на водопад и ездили на озеро Синевир.
Собираемся в этом году на майские.